I Powiatowy Konkurs Matematyczny ,,Matematyka w praktyce"

Utworzono dnia 02.04.2024

W dniu 7 lutego 2024 roku 7 uczniów naszej szkoły wzięło udział w I Powiatowym Konkursie Matematycznym 2023/24 „Matematyka w praktyce” zorganizowanym dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej.

Do drugiego etapu zakwalifikowało się 4 uczniów naszej szkoły, którzy otrzymali najwyższy wynik: Błażej Kopyt, Antonina Dziocha, Wiktoria Dziedzic oraz Maria Syta.
Uczeń Błażej Kopyt zdobył jako jedyny w powiecie radomskim wynik 100% w I etapie konkursu.

Dnia 7 marca 2024 r. odbył się drugi etap I Powiatowego Konkursu Matematycznego „Matematyka w praktyce”. W finałowym etapie wzięło udział kilkadziesiąt szkół z powiatu. Uczennica klasy VIII Antonina Dziocha zdobyła I miejsce, deklasując rywali z miasta Radom jak i powiatu radomskiego. Laureatka otrzymała wiele cennych nagród dla siebie jak i swojej klasy.

ZAŁĄCZNIKI