Grono Pedagogiczne w PSP w Makowie W roku szkolnym 2020/2021.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Grono Pedagogiczne w PSP w Makowie

W roku szkolnym 2020/2021.

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

1

Dyr szkoły – mgr Makuch Magdalena

język polski

2

z-ca dyr – mgr Rogala Robert

matematyka

3

mgr Adamczyk Justyna

wychowanie fizyczne

4

mgr Bukalska Justyna

pedagog

5

mgr Chojnacka Edyta

wychowanie fizyczne, technika, informatyka

6

mgr Ciosek Renata

wiedza o społeczeństwie

7

mgr Czajkowska Wioletta

język angielski

8

mgr Falkiewicz Monika

język polski, logopeda

9

mgr Gogacz Tomasz

geografia

10

mgr Grela Alicja

edukacja wczesnoszkolna

11

mgr Janeczek Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

12

mgr Jóźwiak Syta Barbara

język niemiecki

13

mgr Kaca Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

14

mgr Kopyt Barbara

biologia, przyroda

15

mgr Leszczyński Leszek

religia

16

mgr Lidia Banaszkiewicz

wychowanie przedszkolne

17

mgr Lis Dorota

bibliotekarka

18

mgr Łagowska Agnieszka

religia

19

mgr Majchrzak Agnieszka

język angielski

20

mgr Mączyńska Marzena

edukacja wczesnoszkolna

21

mgr Nosowska Edyta

historia

22

mgr Purc Marta

doradztwo zawodowe

23

mgr Sierzyńska Marzena

chemia

24

mgr Sijer Agnieszka

wychowanie fizyczne

25

mgr Skrzypczak Monika

język angielski, plastyka

26

mgr Sobczak Małgorzata

psycholog

27

mgr Szarpak Agnieszka

muzyka, geografia

28

mgr Towarek Karolina

wychowanie przedszkolne

29

mgr Woźniak Beata

matematyka, fizyka

30

mgr Wróbel Katarzyna

wych. do życia w rodzinie

31

mgr Zielińska Katarzyna

język polski

32

mgr Żardecka Marta

edukacja wczesnoszkolna

Wychowawcy klas

W roku szkolnym 2020/2021.

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

0A

mgr Lidia Banaszkiewicz

0B

mgr Karolina Towarek

I

mgr Magdalena Janeczek

IIA

mgr Marzena Mączyńska

IIB

mgr Marta Żardecka

IIIA

mgr Alicja Grela

IIIB

mgr Agnieszka Kaca

IV

mgr Barbara Kopyt

V

mgr Agnieszka Sijer

VIA

mgr Monika Falkiewicz

VIB

mgr Justyna Adamczyk

VIIA

mgr Beata Woźniak

VIIB

mgr Edyta Chojnacka

VIII

mgr Katarzyna Zielińska